Liturgiczna Służba Ołtarza

W naszej Parafii jest grupa 40 ministrantów i lektorów. Formacja dla nich prowadzona jest regularnie. Opiekunem jest Ksiądz Piotr.

Bielanki

Grupa Bielanek skupia około 20 dziewcząt ze szkoły podstawowej. Opiekę nad bielankami roztoczyła Pani Cecylia Kotowicz - organistka i katechetka.
Spotkania formacyjne odbywają się raz w miesiącu, w sobotę o godz. 12:00.

Schola młodzieżowa

Schola młodzieżowa działa już od ponad 20 lat. Scholą kieruje Pani Cecylia Kotowicz. Obecnie schola liczy 16 osób.

Schola prowadzi śpiew liturgiczny na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę.

Próby śpiewu odbywają się w II i IV sobotę miesiąca o godz. 10:00, jak również w niedzielę o godz. 9:00, przed Mszą św.

Chorągiew Przemienienia Pańskiego Zakonu Rycerzy Jana Pawła II

W naszej Parafii istnieje Chorągiew Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Kapelanem Chorągwi jest Ksiądz Piotr.

Zespół muzyczny

Liczący około 10 osób zespół muzyczny przy naszej Parafii, został reaktywowany po prawie 20 latach.
Zespół gra w każdą niedzielę na Mszy Św. o godzinie 12:00. Muzyki w wykonaniu zespołu można również posłuchać przy okazji różnych wydarzeń parafialnych.
Zespół koordynuje Pan Paweł Pietraszek (gitarzysta, aranżer).
Próby odbywają się przed Mszą św. o godz 12:00.

Koła Żywego Różańca dorosłych

Spotkania kół odbywają się w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17:15.

Rada Parafialna

Przy naszej parafii istnieje Rada Parafialna ds. duszpastersko-ekonomicznych, składająca  się z przedstawicieli wiernych. Spotkania Rady odbywają się w terminach wyznaczonych przez Ks. Proboszcza.

Róża Różańcowa Rodziców za dzieci

W naszej Parafii istnieją dwie grupy Róży Różańcowej Rodziców za dzieci. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkania biblijne

Na spotkania biblijne zapraszamy wszystkich parafian zainteresowanych poznaniem historii i teologii poszczególnych ksiąg Pisma św.
Spotkania prowadzi Ks. Piotr w wybrane piątki po Mszy św. wieczornej - terminy podawane są w ogłoszeniach parafialnych.