Liturgiczna Służba Ołtarza

W naszej Parafii jest grupa 40 ministrantów i lektorów. Formacja dla nich prowadzona jest regularnie. Opiekunem jest Ksiądz Piotr.

Bielanki

Grupa Bielanek skupia około 20 dziewcząt ze szkoły podstawowej. Opiekę nad bielankami roztoczyła Pani Cecylia Kotowicz - organistka i katechetka.
Spotkania formacyjne odbywają się raz w miesiącu, w sobotę o godz. 12:00.

Schola młodzieżowa

Schola młodzieżowa działa już od ponad 20 lat. Scholą kieruje Pani Cecylia Kotowicz. Obecnie schola liczy 16 osób.

Schola prowadzi śpiew liturgiczny na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę.

Próby śpiewu odbywają się w II i IV sobotę miesiąca o godz. 10:00, jak również w niedzielę o godz. 9:00, przed Mszą św.

Zespół muzyczny

Liczący około 10 osób zespół muzyczny przy naszej Parafii, został reaktywowany po prawie 20 latach.
Zespół gra w każdą niedzielę na Mszy Św. o godzinie 12:00. Muzyki w wykonaniu zespołu można również posłuchać przy okazji różnych wydarzeń parafialnych.
Zespół koordynuje Pan Paweł Pietraszek (gitarzysta, aranżer).
Próby odbywają się przed Mszą św. o godz 12:00.

Koła Żywego Różańca dorosłych

Spotkania kół odbywają się w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17:15.