1. Dzisiaj w kościele przeżywamy dzień misyjny, z tej okazji ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.
  2. Po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. W poniedziałek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II
  4. Za tydzień dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
  5. W przyszła Niedzielę po Mszy św. wieczornej uczniowie SP nr 3 w Piastowie przedstawią program słowno-muzyczny pt. "Myśląc Ojczyzna", poświęcony 100-leciu Odzyskania Niepodległości,40-leciu pontyfikatu św. Jana Pawła II i Matce Bożej Różańcowej
  6. Przyjmujemy na tegoroczne wypominki (kartki na których wpisujemy zmarłych leżą w kruchcie przy wyjściu z kościoła, prosimy o wyraźne pisanie). Wypominki roczne są czytane w całości na Mszy Św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w każdy drugi piątek miesiąca, oraz fragmentami w modlitwie powszechnej na Mszy Św. o godz. 12.00 w niedzielę. Wypominki jednorazowe będą czytane w „Dzień Zaduszny” – w piątek 2 listopada na nabożeństwie za zmarłych o godz. 17.30 i o godz. 18.00 Msza Św. za tych zmarłych. Podobnie jak w ubiegłych latach od 3 listopada do 2 grudnia będzie odprawionych 30 Mszy Św. Gregoriańskich za zmarłych. Zachęcamy do udziału, modlitwy i przyjmowania komunii za naszych bliskich zmarłych. Intencje na zbiorową gregoriankę za zmarłych przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  7. Polecamy prasę katolicką, którą można nabyć w bibliotece parafialnej.