1. W wigilię Bożego Ciała (środa 19 czerwca) w parku Skarbków o godz. 18.30 będzie miała miejsce modlitwa uwielbienia Grodzisk dla Jezusa. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którzy chcą oddać chwałę Panu. Uczcimy relikwie św. Jana Pawła II. Modlitwie towarzyszyć będą: Mocni w Duchu, GDJ oraz ks. Rafał Jarosiewicz. Swą obecność zapowiedział ks. Kazimierz kardynał Nycz.
  2. W tym tygodniu obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msza św. z procesją o godz. 11.00, którą odprawi neoprezbiter ks. Grzegorz Pakowski i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego w kościele po procesji. O przygotowanie ołtarzy proszę 1. mieszkańców Chrzanowa Dużego 2. Zabłotni 3. Wólki Grodziskiej 4. ołtarz tradycyjnie koła różańcowe.
  3. W poniedziałek 17.06. po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 18.45. odbędzie się próba sypania kwiatków przed procesją Bożego Ciała. Pani Renata Łoszewska zaprasza chętne dziewczynki , a szczególnie te z klasy III i IV.
  4. Zapraszamy ministrantów na obowiązkową zbiórkę przed Bożym Ciałem o godz. 19.00
  5. W bieżącym roku szkolnym wiele dzieci brało udział w  konkursach poetyckich i plastycznych. Wszystkim bardo dziękujemy za wysiłek i trud poniesiony w przygotowanie się do konkursów. W szkole na apelu dzieci otrzymają dyplomy i podziękowania.
    W archidiecezjalnym konkursie plastycznym Santo Subito o Janie Pawle II Gabrysia Żelechowska i Jakub Osiadacz zostali finalistami. Gratulujemy takiego osiągnięcia.
    Dziękujemy także tym, którzy podjęli się całorocznego poznawania Ewangelii w ramach Akademii Biblijnej. Z tego miejsca gratulujemy szczególnie zwycięzcom:
    Szymonowi Wierzbickeimu
    Kindze Codzel
    Kubie Dec
    za zdobycie najwyższej ilości punktów. Zostali Ekspertami niedzielnej Ewangelii
    Zapraszamy i zachęcamy w kolejnym roku do podejmowania nowych wyzwań i pogłębiania wiedzy, bo jak wiemy więcej wiedzy przybliża nas do Boga.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.
  7. Zapraszamy ministrantów, lektorów, członków scholii i zespołu muzycznego, a także tych, którzy uczęszczali na spotkania młodzieżowe na ognisko w piątek 21 czerwca po Mszy św. wieczornej. Chcemy tym ogniskiem podsumować kolejny rok formacji. Mile widziany jest udział rodziców.

8. W tym tygodniu zmarła p. Maria Michalak wieloletnia dyrektor szkoły podstawowej nr. 4 w Grodzisku Maz. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 w parafii św. Anny