1. Zapraszamy na wyjazd do Kostomłotów i Kodnia w ramach "Różańca do granic". Będziemy się modlić na granicy Polski w sobotę, 7 października. Koszt wyjazdu to 60 zł, zapisy w bibliotece. Program wyjazdu jest na plakacie w gablocie.
2. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców dzieci, które mają być ochrzczone w październiku, na konferencję po Mszy o godz. 10.00.
3. Również w przyszłą niedzielę na Mszy o 10.00 odbędzie się poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Zapraszamy zwłaszcza pierwszoklasistów z rodzicami.
4. Kalendarz z intencjami na rok 2018 będzie dostępny od niedzieli, 1 października.
5. W poniedziałek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży, a w czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
6. Kleryk Grzegorz Pakowski kończy w tym tygodniu praktykę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za piękną służbę i życzymy, by doświadczył Bożej opieki i błogosławieństwa w przygotowaniu do kapłaństwa.
7. W kaplicy Matki Bożej możemy zobaczyć wieńce dożynkowe, które zdobyły pierwsze miejsce na dożynkach. Gratulujemy wykonawcom z Chrzanowa Dużego i Chlebni.
6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele ś.p. Henryka Łatachę. Cztery Msze w jego intencji zostaną odprawione w dniach: 30 IX o 7.15, 4 X o 7.15, 11 X o 18.00 i 12 X (w miesiąc po śmierci) o 18.00.