1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie
  2. Zapraszamy na roraty w dni powszednie o godz. 7.00
  3. Rekolekcje adwentowe odbędą się w niedzielę, poniedziałek i wtorek od 16 do 18 grudnia. Dla osób pracujących będzie dodatkowa Msza św. o 19.30 w pon i wt. Spowiedź podczask wszystkich Mszy św. w pon i wt od 17.30. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Łukasz Żaba, który współpracuje z ks. Krzysztofem Kralką prowadzącym pallotyńską szkołę nowej ewangelizacji.
  4. Z radością zapraszamy na uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej parafii, które odbędzie się 16 grudnia na Mszy św. o godz. 12.00. Eucharystii przewodniczyć będzie ks. kardynał Kazimierz Nycz.
  5. Wraz z rozpoczęciem adwentu, tradycją naszej parafii jest obdarowywanie osób potrzebujących w artykuły pierwszej potrzeby. Dlatego przystępujemy do akcji "Tytka Caritas". Akcja ta polega na zbieraniu długoterminowych artykułów żywnościowych, środków chemicznych dla gospodarstwa domowego oraz zabawek dla dzieci. Torby z zakupionymi artykułami należy dostarczyć do kościoła do dnia 16 grudnia, składając je w  zakrystii lub bibliotece. Torby Caritasu "Tytka" wyłożone są na stoliku w kruchcie przy puszce Caritas i w bibliotece. Za wszelkie dary serca dziękujemy.
  6. Zapraszamy do biblioteki parafialnej, w której można nabyć: świece wigilijne, które wspierają dzieło pomocy dzieciom oraz karty świąteczne, szopki, lampiony roratnie, kalendarze na rok 2019, świece i szatki chrzcielne i zaproszenia na uroczystość chrztu św.