1. W Poniedziałek, 20.05. po Mszy św. wieczornej próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W czwartek 23 maja spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dla klas 8 i 3 gimnazjum. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00.
  3. Również w czwartek 23 maja po wieczornej Mszy św. zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. do posprzątania kościoła i uporządkowania terenu przed kościołem.
  4. W piątek 24 maja odbędzie się pierwsza spowiedź dzieci i rodziców. O godz. 16.00. rozpoczniemy krótkim nabożeństwem pokutnym, po którym najpierw dzieci przystąpią do sakramentu spowiedzi, a później rodzice.
  5. Konferencja przedchrzcielna w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  6. Za tydzień w niedzielę 26 maja od 10 do 14 będzie możliwość oddania krwi w ramach akcji Dar Serca.
  7. Niemal każdy słyszał o mityngach Anonimowych Alkoholików, ale niewiele osób wie, że są też spotkania dla bliskich i przyjaciół alkoholików AL-ANON. Grupy Rodzinne Al-Anon pomagają tysiącom ludzi na całym świecie odzyskać spokój i radość życia. Spotykania odbywają się przy kościele na ul. Paskowej 21 w sali na pierwszym piętrze, w każdą sobotę o godz. 18:45. Tam można znaleźć bezpłatną pomoc. Można przyjść i posłuchać, nic nie trzeba mówić. Gwarantowana pełna anonimowość.
  8. W bibliotece parafialnej są do nabycia: zaproszenia na chrzest św. i I komunię św, świece i szatki chrzcielne oraz prasa katolicka.