• Dziś I niedziela miesiąca, adoracja po Mszy Św. o godz. 12.00.
 • Ofiary składane na tacę w dzisiejsza niedzielę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne w Warszawie.
 • Zapraszamy na roraty w dni powszednie o godz. 7.00
 • W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie.
 • Od przyszłej Niedzieli przy wyjściu z kościoła u ministrantów będzie można nabyć sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów dla naszej młodzieży.
 • 7 grudnia przypada pierwszy piątek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a spowiedź od 17.30. Ks. Wacław będzie w tym dniu odwiedzał chorych.
 • W sobotę 8 grudnia w Kościele przeżywamy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.  
 • Wraz z rozpoczęciem adwentu, tradycją naszej parafii jest obdarowywanie osób potrzebujących w artykuły pierwszej potrzeby. Dlatego przystępujemy do akcji "Tytka Caritas". Akcja ta polega na zbieraniu długoterminowych artykułów żywnościowych, środków chemicznych dla gospodarstwa domowego oraz zabawek dla dzieci. Torby z zakupionymi artykułami należy dostarczyć do kościoła do dnia 16 grudnia, składając je w  zakrystii lub bibliotece. Torby Caritasu "Tytka" wyłożone są na stoliku w kruchcie przy puszce Caritas i w bibliotece. Za wszelkie dary serca dziękujemy.
 • Zapraszamy do biblioteki parafialnej, w której można nabyć: świece wigilijne, które wspierają dzieło pomocy dzieciom oraz karty świąteczne, szopki, lampiony roratnie, kalendarze na rok 2019, świece i szatki chrzcielne i zaproszenia na uroczystość chrztu św.
 • Rekolekcje adwentowe odbędą się w niedzielę, poniedziałek i wtorek od 16 do 18 grudnia. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Łukasz Żaba, który współpracuje z ks. Krzysztofem Kralką prowadzącym pallotyńską szkołę nowej ewangelizacji.
 • Z radością zapraszamy na uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej parafii, które odbędzie się 16 grudnia na Mszy św. o godz. 12.00. Eucharystii przewodniczyć będzie ks. kardynał Kazimierz Nycz.
 • W terminie 26 kwietnia -2 maja 2019 r. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie. W planie zwiedzanie: Split – Vepric – Zaostrog – Mostar – Medjugorie – Dubrownik – Park Narodowy Plitvickie Jeziora – Zagrzeb – Marija Bistrica. Koszt pielgrzymki 2100zł. Osoby zainteresowane proszone są o wpłacenie zaliczki w wysokości 700 zł do 20 grudnia. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 • Środowiskowy Dom Samopomocy Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Podkowie Leśnej serdecznie zaprasza 9 grudnia na kiermasz świąteczny. Prace wykonane zostały przez osoby niepełnosprawne, które na co dzień korzystają z terapii i rehabilitacji prowadzonej w placówce. Za każde wsparcie dziękujemy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na integrację społeczną osób niepełnosprawnych – uczestników placówki.
 • W tym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy:
  - ś. p. Barbarę Gaik w jej intencji odprawionych będzie 6 Mszy św. 28 XII o 7.15; 9, 28 I o 18.00; 18 I o 7.15; 4 II o 7.15; 12 II o 18.00
  - ś. p. Jana Stawickiego w Jego intencji zostanie odprawionych 6 Mszy św. 8 XII o 18.00; 31 XII o 7.15; 7, 25 I o 7.15; 18 I o 18.00; 4 II o 18.00