1. Dzisiaj po Mszy Św. godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
    2. Zachęcamy do udziału w listopadowych Mszach Św. Gregoriańskich za zmarłych.
    3. Wypominki roczne będą wyczytywane w piątek 9 XI o 18.00 następnie zostanie odprawiona Msza święta w intencji tych zmarłych.
    4. Spotkanie klubu seniora odbędzie się jutro o godz. 16.30 w kościele. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla seniorów „Trening Pamięci”. Więcej informacji na plakacie, który znajduje się w gablocie.
    5. W sobotę 10 listopada dzieci ze świetlicy zapraszają na program patriotyczny o godz. 17.00 lub na godz. 19.00.
    6. W niedzielę 11 listopada rocznica odzyskania niepodległości, z tej okazji o w naszym Kościele odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu naszego zespołu muzycznego z harcerzami 4. szczepu ZHP im. Dzieci Walczącej Warszawy. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18. W intencji ojczyzny po której będziemy mogli wysłuchać koncertu..
    7. Polecamy prasę katolicka, którą można nabyć w bibliotece parafialnej.