1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 10:00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, których chrzest jest planowany w listopadzie
  2. Po Mszy św. wieczornej uczniowie SP nr 3 w Piastowie przedstawią program słowno-muzyczny pt. "Myśląc Ojczyzna", poświęcony 100-leciu Odzyskania Niepodległości,40-leciu pontyfikatu św. Jana Pawła II i Matce Bożej Różańcowej.
  3. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godzinie 8:00, 10:00 i 18:00. Nie ma Mszy Świętej o godzinie 12:00.
  4. W piątek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Rano Msza Święta o 7:15. Nabożeństwo za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych o 17:30. O 18:00 Msza Święta w intencji zmarłych. Jest to również pierwszy piątek miesiąca adoracja od godz. 17.00.
  5. Od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  6. Przyjmujemy na tegoroczne wypominki (kartki, na których wpisujemy zmarłych, leżą w kruchcie przy wyjściu z kościoła, prosimy o wyraźne pisanie). Wypominki roczne są czytane w całości na Mszy Św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w każdy drugi piątek miesiąca, oraz fragmentami w modlitwie powszechnej na Mszy Św. o godz. 12.00 w każdą niedzielę. Wypominki jednorazowe będą czytane w „Dzień Zaduszny” – w piątek 2 listopada na nabożeństwie za zmarłych o godz. 17.30 i o godz. 18.00 Msza Św. za tych zmarłych.
  7. Podobnie jak w ubiegłych latach, od 3 listopada do 2 grudnia będzie odprawionych 30 Mszy Św. Gregoriańskich za zmarłych. Zachęcamy do udziału, modlitwy i przyjmowania komunii za naszych bliskich zmarłych. Intencje na zbiorową gregoriankę za zmarłych przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  8. W piątek i w sobotę comiesięczne odwiedziny chorych.
  9. Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 10:00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Pani Organistka będzie roznosiła je do naszych domów począwszy od 3 listopada. 
  10. Polecamy prasę katolicką dostępną w bibliotece.
  11. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Zofie Szelachowska, w Jej intencji modlić będziemy się: 3 XI o 18.00; 27 XI o 7.15; 8, 18 XII o 7.00; 12, 21 XII o 18.00; 31 XII o 7.15