1. W dniu dzisiejszym przypada pierwsza Niedziela miesiąca. Jezusa w Najświętszym Sakramencie uwielbimy podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30, które dziś poprowadzą koła różańcowe.
  2. Dzisiejsza niedziela jest także kolejnym dniem wizytacji kanonicznej, którą przeprowadza ks. kardynał Kazimierz Nycz. o godz. 11.00 otwarcie i poświęcenie nowej świetlicy w łąkach, a o 16 spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane codziennie o godz. 17.30. 
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w tym tygodniu na spotkanie: w środę 10 X klasy VIII, a w czwartek 11 X klasy III gim. na godzinę 18.00.
  5. W piątek będziemy modlić się w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Spotkanie koła biblijnego w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę 6 października o 10.00. Prosimy, aby rodzice przypominali swoim dzieciom o dyżurach na Mszach św. w tygodniu.
  8. W przyszłą niedzielę 14 października obchodzimy w Kościele XVIII Dzień Papieski. Przypada on w 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiaclecia.Młodzież z naszej parafii przygotowała okolicznościowy apel, na obejrzenie którego serdecznie zapraszamy parafian po Mszy świętej o godz. 10.00.
  9. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się 21.10. o godz. 10.00.