1. Dzisiejsza niedziela jest dniem środków społecznego przekazu. Dziś też rozpoczynamy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  2. Zapraszamy młodzież na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. We wtorek 18 września obchodzimy święto św. Stanisława, patrona Polski, archidiecezji warszawskiej oraz dzieci i młodzieży.
  4. Msze św. o 7:15 i 18:00. Decyzją biskupów rok 2018 jest przeżywany pod patronatem św. Stanisława Kostki. W tym roku przypada 450. rocznica śmierci młodego jezuity z Rostkowa. W piątek 21 września natomiast przypada święto Św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
  5. W sobotę 22 września wyruszamy z ministrantami, scholą i grupą młodzieżową oraz ich rodzinami na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy do udziału.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę kół Żywego Różańca do Niepokalanowa, która się odbędzie 29 września w sobotę. Zapisy w bibliotece.
  7. Urząd miejski zaprasza: Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia dla seniorów. Chętne osoby mogą się zgłaszać do „Willi Niespodzianka” od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Zapisy odbywają się na podstawie grodziskiej karty mieszkańca.
  8. W najbliższą niedzielę 23 września odbędą się dożynki powiatowo-gminne. Zapraszamy na targowisko w naszym mieście o godzinie 15.00 Mszy św. dożynkowej będzie przewodniczył ks. bp Piotr Jarecki, a wieczorem zaśpiewa dla nas Eleni.
  9. W tym tygodniu kończy praktyki duszpasterskie kleryk Jarosław Kopeć - dziękujemy za pracę w parafii i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w nadchodzącym roku akademickim.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w bibliotece.