Dzisiaj odpust w parafii Świętej Anny w Grodzisku Mazowieckim.

We wtorek 1 sierpnia przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Będziemy się modlić w intencji Ojczyzny oraz za tych wszystkich, którzy oddali swoje życie za wolność.

W piątek i w sobotę (4 i 5 sierpnia) comiesięczne odwiedziny chorych.

W pierwszy piątek miesiąca 4 sierpnia adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17:00, spowiedź od godziny 17:30.

W pierwszą sobotę miesiąca 5 sierpnia spotkanie Kół Żywego Różańca o godzinie 17:15. Różaniec o 17:30.

W najbliższą niedzielę 6 sierpnia odpust parafialny. Prosimy wszystkie grupy i zespoły o przygotowanie liturgii odpustowej i procesji po sumie o godzinie 12:00. Zapraszamy do wspólnego świętowania w trakcie festynu od godziny 16:00. Mile widziane dzielenie sie wszelkimi dobrami (sałatki, wypieki i inne łakocie). Po Mszy świętej o godzinie 18:00 koncert pod przewodnictwem P. Pawła Świętoreckiego zatytułowany Od Straussa do Presleya. Zapraszamy!

Uczestnicy Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę rozpoczynają pielgrzymowanie od sumy odpustowej w niedzielę 6 sierpnia o godzinie 12:00. Następnie przejazd samochodami do Magdalenki, gdzie dołaczamy do pielgrzymki o 14:30. Powrót z Częstochowy autokarem w dniu 15 sierpnia o godzinie 19:00. Dzisiaj mozna jeszcze zapisać się na pielgrzymkę w bibliotece.

W bibliotece można od dziś nabywać książki do religii  na nowy rok szkolny. Książki dla klas IV-VI będą dostępne od przyszłej niedzieli.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można ją nabyć w bibliotece.

Dziekujemu za ofiary składane na remont kościoła - zarówno składane osobiście jak i zbierane we wioskach (Wólka Grodziska, Chlebnia i Kraśnicza Wola już przekazały zebrane ofiary). Istnieje możliwość przekazania ofiar przelewem - numer konta parafii znajduje się na stronie internetowej tutaj.