1. Dziś po Mszy Św.o 10.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  2. Dziś przeżywamy XIX Dzień Papieski. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca bardzo serdecznie zaprasza wszystkie osoby powyżej 17 roku życia, które pragną odnowienia osobistej  relacji z Panem Bogiem, do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 16 października 2019 o godz. 19.30 w naszym kościele. Cały cykl zamyka 13 środowych spotkań. W trakcie spotkań jest przewidziana opieka dla dzieci.
  4. W środę o godzinie 18.00 zachęcamy do udziału w nowennie do św. Jana Pawła II, na którą można zgłaszać swoje intencję w zakrystii.
  5. 19 października
  6. Przyjmujemy na tegoroczne wypominki (kartki na których wpisujemy zmarłych leżą w kruchcie przy wyjściu z kościoła, prosimy o wyraźne pisanie). Wypominki roczne są czytane w całości na Mszy Św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach w każdy drugi piątek miesiąca, oraz fragmentami w modlitwie powszechnej na Mszy Św. o godz. 12.00 w niedzielę. Wypominki jednorazowe będą czytane w „Dzień Zaduszny” – w sobotę 2 listopada na nabożeństwie za zmarłych o godz. 17.30 i o godz. 18.00 Msza Św. za tych zmarłych. Podobnie jak w ubiegłych latach od 3 listopada do 2 grudnia będzie odprawionych 30 Mszy Św. Gregoriańskich za zmarłych. Zachęcamy do udziału, modlitwy i przyjmowania komunii za naszych bliskich zmarłych. Intencje na zbiorową gregoriankę za zmarłych przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  7. W sobotę w Świątyni Opatrzności Bożej: 50-lecie Kursu Lektorskiego. Trzech ministrantów z naszej parafii otrzyma promocję lektorską, otoczmy ich modlitwą, aby godnie pełnili swoją funkcję.
  8. W sobotę wspomnienie bł. ks Jerzego Popiełuszki.
  9. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe  o godz. 17.30 – uczestnicząc w różańcu odmawianym wspólnotowo można uzyskać odpust.
  10. Polecamy prasę katolicka, którą można nabyć w bibliotece parafialnej.
  11. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Teodorę Kantor w intencji, której zostanie odprawionych 7 Mszy Św.: 19 X o 18.00; 8, 20 XI o 7.15; 5 XII o 18.00; 11, 24 XII o 7.00; 17 XII o 19.30.