1. W lipcu i sierpniu Msze święte w dni powszednie odprawiane są tylko o godzinie 18:00 (nie ma Mszy świętej o 7:15). Spowiedź przed każdą Mszą świętą. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po Mszy świętej w zakrystii.

2. Zachęcamy do udziału w Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 6-15 sierpnia. Zapisy w bibliotece. Wpisowe 120 zł.

3. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniu 15 sierpnia 2018 r. Koszt pielgrzymki 80 zł. Zapisy w bibliotece.

4. Odpust parafialny będzie w dniu 5 sierpnia. O godzinie 12:00 uroczysta suma z procesją eucharystyczną. W tym dniu planujemy festyn parafialny, połaczony ze wsparciem projektu Grodzisk pomaga Afryce.

5. W dniach 28-29 lipca w naszej parafii będziemy gościć grupę ewanelizacyjną Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Nasi goście będą odwiedzać domy na terenie naszej parafii, dzieląc się swoim doświadczeniem wiary. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie. Każdy ewangelizator będzie posiadał dokument tozsamości oraz identyfikator z imieniem, nazwiskiem i pieczęcią parafii. W nocy z soboty na niedzielę będą potrzebne noclegi dla około 60-70 osób. Osoby mogące zaoferować nocleg proszone są o zgłaszanie się dzisiaj lub w tygodniu do zakrystii oraz o przyjście w sobotę po Mszy świętej wieczornej o godz. 18:00 do kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w sobotę o godzinie 18:00, której przewodniczył będzie ksiądz Krzysztof Kralka SAC. Po Mszy świętej modlitwa o uzdrowienie.

6. Planując wakacyjne wyjazdy, pamiętajmy, że dla osób, które nie mogą uczestniczyć we Mszy świętej w niedzielę, sprawujemy Mszę świętą niedzielną w sobotę, o godz. 18:00.

7. Polecamy prasę katolicką, która jest dostępna w bibliotece.

8. W sobotę 6 październia 2018 w godzinach 12:00 - 24:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się spotkanie Stadion Młodych. Szczegóły na stronie internetowej wydarzenia: Stadion Młodych