1. Dziś niedziela zesłania Ducha Świętego, która kończy okres komunii i spowiedzi Wielkanocnej.
  2. Dziś na Mszy Św. o godzinie 12.00 grupa mężczyzn wstąpi do rycerstwa Jana Pawła II.
  3. Wczoraj dobyło się poświęcenie pól i ks. bp Michał Janocha udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w upiększenie tych wydarzeń.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego kapłana zachęcamy do udziału we Mszy św. w tych dniach.
  5. W przyszłą niedzielę, tj. 27 maja, w naszej parafii odbędzie się rocznica I Komunii św. o godz. 10.00.
  6. W czwartek 24 maja dzieci rocznicowe mają dzień przygotowania do tego wydarzenia. Będą modliły się wspólnie na Mszy św. o godz. 18.00. i na nabożeństwie majowym o owocne przystępowanie do Komunii św. i przyjaźń z Jezusem. Po Mszy św. będzie próba generalna rocznicy.
  7. W piątek 25 maja będzie spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodzin od godz. 16.00.
  8. Ministrantów zapraszamy na obowiązkową zbiórkę w piątek po nabożeństwie majowym.
  9. Także w piątek po Mszy wieczornej rodzice dzieci z klas  IV -tych, czyli rocznicowych proszeni są o posprzątanie kościoła przed niedzielną uroczystością.
  10. Uroczystość Bożego Ciała przypada w tym roku 31 maja, w rocznicę konsekracji naszego Kościoła. Msza Św. z procesją o godz. 11 w kościele. O przygotowanie ołtarzy proszę 1. mieszkańców Chlebni 2. Kozer 3. Kraśniczej Woli 4. ołtarz tradycyjnie koła różańcowe.
  11. Polecamy prasę katolicką dostępną w bibliotece.