1. Już jutro w poniedziałek 19 sierpnia wyruszamy na obóz parafialny do miejscowości Długopole Zdrój. Spotykamy się o 8 rano przed kościołem. Wracamy we wtorek 27 sierpnia w godzinach wieczornych. Przypominamy, że jedziemy w GÓRY. Obowiązkowo pakujemy wygodne buty, ubrania na każdą pogodę oraz stroje kąpielowe
  2. Konferencja dla rodziców i chrzestnych w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. Zapraszamy na spotkanie z autorką p. Anną Kamińska w poniedziałek 19 sierpnia o godz. 16.00 przy kościele.
  4. Spotkanie kół różańcowych i wymiana tajemnic różańcowych w tym miesiącu w ostatnią sobotę 31 sierpnia o godz. 17.15.
  5. Planujemy piesza pielgrzymkę do Niepokalanowa 7 września od 6.30 do ok. 14.00. Osoby zainteresowane powrotem autokarem proszone są o zapisanie się w bibliotece – koszt 12 zł. Dzieci i młodzież mogą iść tylko z opiekunem.
  6. Polecamy prasę katolicka, którą można nabyć w bibliotece parafialnej. Są już dostępne podręczniki do religii.