Od dnia 25 września 2016 r. do 2 kwietnia 2017 r. w naszej parafii będzie trwał konkurs biblijny, którego celem jest poszerzenie wiedzy i znajomości Pisma Świętego oraz pogłębienie osobistej relacji jego uczestników z Panem Bogiem i integrację rodzin wokół Pisma Świętego.

Konkurs skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych i polega na udzieleniu odpowiedzi na 5 pytań testowych dotyczących tekstu Ewangelii przeznaczonej na daną niedzielę.

25 września po każdej Mszy świętej, a szczególnie po Mszy świętej o godzinie 10:00, chętne dzieci otrzymają pierwszą serię pytań. Następnie w każdą niedzielę, oprócz świąt i ferii, pobierają kolejne pytania.

Kartka z odpowiedziami, podpisana imieniem i nazwiskiem, może być oddana w tygodniu w szkole do pań katechetek lub w kolejną niedzielę w zakrystii.

Terminarz Biblijnej Akademii Najmłodszych umieszczony jest w gablocie.

Na stronie Katolickiego Ośrodka Apostolatu Biblijnego (www.koab.pl) można zapoznać się z regulaminem oraz terminarzem.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.